Kilka słów

O nas

Biuro rachunkowe Księgowy na 6

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się księgowością od 2016 roku

Nasze biuro księgowe oferuje pełen zakres usług w dziedzinie księgowości. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Nasza oferta obejmuje także sprawy z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i umów cywilnoprawnych, a także wsparcie w zatrudnianiu cudzoziemców.

biuro rachunkowe poznan jezyce
Usługi księgowe w Poznaniu

Bezpieczeństwo

Nasi specjaliści posiadają ponad 20-letnie doświadczenie, a nasze kompetencje i wiedza merytoryczna są potwierdzone certyfikatami i wieloma odbytymi szkoleniami. Posiadamy także polisę OC, co gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo i rzetelność

Nasi klienci to podmioty prawa handlowego, takie jak spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i spółki komandytowe, a także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, fundacje i stowarzyszenia. Działają oni w różnych branżach, m.in. w budownictwie, transporcie międzynarodowym, nieruchomościach, branży medycznej, HoReCa i IT.

Naszym priorytetem jest efektywna współpraca z naszymi klientami, dlatego staramy się wdrożyć w ich branżę i specyfikę działalności. Dzięki naszemu szerokiemu wachlarzowi oferowanych usług i relacjom biznesowym z wielu sektorów gospodarki, jesteśmy w stanie stanowić wartość dodaną dla naszych klientów. Nasze długoletnie relacje z nimi są dla nas bardzo ważne i razem stawiamy czoła wyzwaniom podatkowym, rynkowym i ekonomicznym.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy otwarci na nowych Klientów. Napisz do nas!